Essence Beauty

Pełen zakres usług kosmetyki profesjonalnej i odnowy biologicznej. Najwyższej klasy sprzęty medyczne i kosmetyczne. Zabiegi radiofrekwencji, termolizy, elektrokoagulacji, mezoterapii, mikrodermabrazji, jak również zabiegi pięlęgnacyjne twarzy i ciała.

Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody imienia Anieli Goc na kierunku kosmetologii.

Praca kosmetologa jest moją pasją, dlatego każdemu zabiegowi poświęcam całą swoją uwagę i do każdgo klienta podchodzę indywidualnie. Dużą wagę przykładam do pogłębiania swojej wiedzy poprzez różnego rodzaju kongresy, kursy i szkolenia.

W związku z dynamicznym rozwojem nauki w dziedzinie kosmetologii staram się być na bieżąco z najnowszymi technikami pielęgnacji urody. Zawsze chętnie służę Państwu poradą:)

URZĄDZENIA

W gabinecie korzystam z najwyższej klasy urządzeń, wszystkie posiadają certyfikaty bezpieczeństwa,
oraz są na bieżąco serwisowane.

Infusion
Infusion
Bezbolesna alternatywa dla tradycyjnych zabiegów mezoterapii.
Soft Plus
Soft Plus
Nowoczesny aparat do kompleksowego badania skóry.
Apilus
Apilus
Skuteczna metoda trwałego usuwania owłosienia.

CERTYFIKATY

przykładowe zabiegi

„Marzę i czekam aż kobiety włożą sukienki w kwiaty, do tego pantofelki, do tego rękawiczki i zakwitną na ulicach. A kiedy już same sobie się będą bardziej podobać – złagodnieją.”

KATARZYNA LENGREN
0%
PROMOCJE

Essence Beauty :: Salon Kosmetyczny

Pełen zakres usług kosmetyki profesjonalnej i odnowy biologicznej. Najwyższej klasy sprzęty medyczne i kosmetyczne. Zabiegi radiofrekwencji, termolizy, elektrokoagulacji, mezoterapii, mikrodermabrazji, jak również zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ