Apilus

Bezpieczne zamykanie naczyń krwionośnych oraz trwałe usuwanie owłosienia.

Apilus  oferuje zaawansowaną technologię skutecznego trwałego usuwania owłosienia. Tysiące systemów stosowanych dzisiaj w Centrach APILUS MD na całym świecie to dowód na to, że Apilus zapewnia zabiegi skuteczniejsze, wygodniejsze, o rezultatach dużo lepszych, szybszych niż uzyskiwane w wyniku przeprowadzenia innych technik trwałej depilacji.

Technika Apilus polega na zastosowaniu prądu o wysokiej częstotliwości (13,56 MHz czyli 13,56 milionów cyklów na sekundę), z dokładnością do setnej sekundy. Zapewniając krótki czas wykonania zabiegu oraz stałe usunięcie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa. 

System Apilus jest całkowicie kontrolowany przez komputer. Dodatkowo każda funkcja jest chroniona przez specjalne obwody, gwarantujące stabilność wychodzenia prądów. Przed ewentualnymi usterkami systemu chroni pacjenta moduł ochronny “Processor Sentinel” – PS (strażnik procesora), który nadzoruje stan mikroprocesora.

APILUS® PLATINUM – zapewnia 100% skuteczność, nieporównywalny komfort, wygodę i całkowite bezpieczeństwo pacjenta.

APILUS PLATINUM służy nie tylko do trwałego usuwania owłosienia ale również do elektrokoagulacji czyli do zamykania rozszerzonych naczynek oraz usuwania różnych zmian skórnych (włókniaków, prosaków, plam starczych, rubinków…)

SYSTEM  APILUS  to skuteczna metoda trwałego usuwania owłosienia potwierdzona certyfikatami.

0%
PROMOCJE

Essence Beauty :: Salon Kosmetyczny

Pełen zakres usług kosmetyki profesjonalnej i odnowy biologicznej. Najwyższej klasy sprzęty medyczne i kosmetyczne. Zabiegi radiofrekwencji, termolizy, elektrokoagulacji, mezoterapii, mikrodermabrazji, jak również zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ