Zamykanie naczynek

Zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych, jest wykonywane bezinwazyjnie, systemem Mikrokoagulacji Wysokich Częstotliwości.

Metoda ta polega na przyłożeniu elektrody (bez konieczności nakłuwania) do skóry w miejscu zabiegu i przepuszczeniu impulsu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. W punktach przyłożenia elektrody dochodzi do mikrozapalenia i w ten sposób do zamknięcia światła naczynia.Następuje również elektrokoagulacja białka w naczyniu krwionośnym TERMOLIZA jest metodą szybką, bezkrwawą, praktycznie bezbolesną i bardzo skuteczną. (wykonywana bez znieczulenia) Nie prowadzi do uszkodzenia wierzchnich warstw skóry. 

Zabieg odbywa się bez zbytniej uciążliwości i potrzeby ograniczenia obowiązków zawodowych. Skóra po zabiegu jest lekko podrażniona – zaczerwieniona. 
Proces gojenia trwa w zależności od wrażliwości skóry:od kilku godzin do 2-5 dni, czyli krótko. 
100% skuteczność i bezpieczeństwo aparatu potwierdzona wieloma certyfikatami. 
Do zabiegu zamykania naczyń krwionośnych używamy aparatu nowej generacji APILUS, który pozwala na bezpieczne i skuteczne pozbycie się nieestetycznych “pajączków”. 
Znakomita jakość urządzenia Apilus zapewnia dużą efektywność zabiegów: zamykanie naczynek krwionośnych, usuwanie trwałe włosów. 
APILUS – zapewnia 100% skuteczność, nieporównywalny komfort, wygodę i całkowite bezpieczeństwo pacjenta.