ReAction

REACTION™ – najwyższej klasy urządzenie medycyny estetycznej, przeznaczone do zaawansowanych zabiegów twarzy, szyi i ciała. Umożliwia przeprowadzenie terapii koncentrujących swoje działanie na poprawie napięcia i elastyczności skóry, redukcji zmarszczek i modelowaniu owalu twarzy oraz kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu z jednoczesną poprawą jędrności skóry i funkcjonowania układów krążenia.
Wyniki badań przeprowadzonych na grupie pacjentów potwierdzają bezpieczną pracę systemu REACTION™ i obiektywnie zmierzone efekty w zakresie redukcji zmarszczek  oraz przywrócenia napięcia i jędrności skóry u 81% badanych. Możliwość synergicznej oraz niezależnej pracy radiofrekwencji i vacum, przy wyborze jednej z trzech opatentowanych głowic, a także różnych częstotliwościach i poziomach głębokości wnikania w tkanki, sprawia, że możemy utworzyć 192 kombinacje parametrów, dla osiągnięcia  maksymalnych  efektów przy indywidualnym problemie.

Fotografia 1. Pacjentka w wieku 39 lat. Zdjęcie przed zabiegiem (lewa strona) i po 8 sesjach zabiegowych (prawa strona). 
Fotografia 2. Pacjentka w wieku 32 lat. Zdjęcie przed zabiegiem (lewa strona) i po 8 sesjach zabiegowych (prawa strona). 

Fotografia 3. Pacjentka w wieku 50 lat. Zdjęcie przed zabiegiem (lewa strona) i po 3 sesjach zabiegowych (prawa strona).