Reactive

REACTIVE – zaawansowany zabieg rewitalizujący twarzy – połączenie nawilżającej maski kolagenowej i silnie regenerującego serum kwasu hialuronowego z przeciwutleniającymi właściwościami witaminy C, odpowiada na wszelkie zapotrzebowanie skóry, aby zapewnić jej witalność i wigor.

Spragniona i odwodniona skóra gromadzi wodę, energię, mające zabezpieczyć ją przed pojawieniem się zmarszczek. Delikatna fizelina nasączona kolagenowym żelem w formie maseczki doskonale przylega do twarzy i szyi uwalniając drogocenne składniki, które przywracają elastyczność oraz wspierają wzrost komórek, które utrzymują przyjemne wrażenie napięcia skóry i poprawy jej gęstości.

Skóra w naturalny sposób wykorzystuje aktywne składniki przywracające elastyczność i zdolności obronne przed destrukcyjnym wpływem czynników zewnętrznych.
Skóra utrzymuje młodzieńczy wygląd, jest zrewitalizowana i rozjaśniona. Za pomocą delikatnego masażu rozprowadzamy na skórze żelową konsystencję preparatu powstałego z połączenia kwasu hialuronowego z witaminą C (do wtłaczania można także użyć głowicy ultradźwiękowej) przygotowując powierzchnię skóry i wywołując głębokie działanie regenerujące hydrolipidowego płaszcza skóry.