Apilus

APILUS – BEZPIECZNE ZAMYKANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH ORAZ TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA
APILUS®  oferuje zaawansowaną technologię skutecznego trwałego usuwania owłosienia. Tysiace systemów stosowanych dzisiaj w Centrach APILUS MD na całym świecie to dowód na to,że APILUS® zapewnia zabiegi skuteczniejsze, wygodniejsze, o rezultatach dużo lepszych, szybszych niż uzyskiwane w wyniku przeprowadzenia innych technik trwałej depilacji.
Technika APILUS® polega na zastosowaniu prądu o wysokiej częstotliwości (13,56 MHz czyli 13,56 milionów cyklów na sekundę), z dokładnością do setnej sekundy. Zapewniając krótki czas wykonania zabiegu oraz stałe usunięcie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa. 
System APILUS® jest całkowicie kontrolowany przez komputer. Dodatkowo każda funkcja jest chroniona przez specjalne obwody, gwarantujące stabilność wychodzenia prądów. Przed ewentualnymi usterkami systemu chroni pacjenta moduł ochronny “Processor Sentinel” – PS (strażnik procesora), który nadzoruje stan mikroprocesora.
APILUS® PLATINUM – zapewnia 100% skuteczność, nieporównywalny komfort, wygodę i całkowite bezpieczeństwo pacjenta. 
APILUS PLATINUM służy nie tylko do trwałego usuwania owłosienia ale również do elektrokoagulacji czyli do zamykania rozszerzonych naczynek oraz usuwania różnych zmian skórnych (włókniaków, prosaków, plam starczych, rubinków…)
SYSTEM  APILUS®  TO :
  • Skuteczna metoda trwałego usuwania owłosienia potwierdzona certyfikatami.