Supreme DHE Age

Zabieg z „hormonem młodości” – REGENERACJA, ODMŁADZANIE, UJĘDRNIANIE
SILNA REGENERACJA
Zabieg jest przeznaczony dla kobiet, które pragną zapewnić swojej skórze nowoczesną pielęgnację, pozwalającą zachować młodość. Zabieg o silnym działaniu regenerującym odtwarza najistotniejsze efekty przeciwstarzeniowe, które wywiera na skórę naturalnie występujący w organizmie hormon DHEA. Przeprowadzone badania wskazują na wyjątkowe przyspieszenie rytmu odnowy komórkowej – po miesiącu stosowania zauważa się poprawę jakości skóry i jej odmłodzenie. Idealnie likwiduje i łagodzi objawy menopauzy, dlatego polecany jest  kobietom w tym okresie. Skóra po zastosowaniu kuracji jest wygładzona, bardziej elastyczna, jędrna, zmarszczki ulegają spłyceniu i jest ich mniej. Kurację można stosować 2-3 razy w roku. Preparaty używane w zabiegu są opracowane tak, aby zagwarantować idealną tolerancję ze strony organizmu, dzięki czemu są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry.
DHEA – HORMON MŁODOŚCI
DHEA to hormon wytwarzany przez gruczoły nadnercza, który w organizmie człowieka występuje najliczniej: ciało wytwarza go 100 razy więcej niż testosteronu, 1000 razy więcej niż estrogenów. Nazywa się go matką wszystkich hormonów, ponieważ organizm przetwarza go w hormon, którego potrzebuje dla zachowania równowagi (estrogeny, progesteron, testosteron). Dużą ilość DHEA organizm wydziela tuż po urodzeniu, następnie poziom hormonu gwałtownie spada, po czym zwiększa się około 7 roku życia. Najwięcej hormonu organizm wydziela około 25 roku życia, potem następuje już jedynie spadek jego poziomu. 
NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE
Naturalne źródło DHEA – diosgenina.
Nasze laboratoria postanowiły wykorzystać pozytywne efekty DHEA na komórki skóry, znajdując naturalne źródła DHEA, które oddziaływałaby na mechanizmy młodości skóry. Wybrano dziki yam, roślinę, która zawiera składniki steroidowe, a w szczególności substancję będącą prekursorem  hormonów, czyli diosgeninę. Diosgenina działa jak hormonalne doładowanie, które nasz organizm przekształca, w zależności od potrzeb, w DHEA.