Bio Optic

PRZYWRACANIE WŁAŚCIWEJ KONDYCJI SKÓRZE WOKÓŁ OCZU LIKWIDACJA OBRZĘKÓW, ZASINIEŃ, STYMULACJA PRZECIWZMARSZCZKOWA
Skóra wokół oczu jest cienka i stanowi najbardziej wrażliwy obszar skóry twarzy. Oczy bardzo szybko reagują na zmęczenie, na skórze pojawiają się cienie i „worki”. Obszar wokół oczu powinien być więc pielęgnowany ze szczególną uwagą.
NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE
Redulite to kompleks roślinny, łączący działanie drenujące (wyciąg z bzu) z działaniem osmotycznym. Redulite zapobiega gromadzeniu się tłuszczów, wody i toksyn, które prowadzą do puchnięcia powiek.
Remodulina to wyciąg roślinny z kwiatów gorzkiej pomarańczy, bogaty m.in. we flawony. Wyciąg ma podwójne działanie: lipolityczne i drenujące. Remodulina usprawnia miejscowo krążenie, ma delikatne działanie drenujące, dzięki czemu następuje stopniowe usuwanie zastojów krwi.
Mikrokolagen jest produkowany w procesie biosyntezy naturalnego kolagenu. Dzięki bardzo małym rozmiarom cząsteczki kolagenu łatwiej wnikają w skórę i docierają do fibroblastów, które są przez nie stymulowane.
Silox GT przywraca elastyczność zmęczonej skórze. Jest bogaty w bioflawonoidy, dzięki czemu hamuje m.in. powstawanie stanów zapalnych.