Neoderma

Słoneczny Cypr był i jest kojarzony z malowniczymi krajobrazami, chłodem cypryjskich ruin, zapachem morza oraz kontaktem z naturą, ale nade wszystko ta rajska wyspa na środku Morza Śródziemnego jest miejscem narodzin bogini Afrodyty – symbolu Piękna i Urody.
Dziś coraz częściej na świecie jest postrzegany jako kraj pochodzenia ekskluzywnych produktów i kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, których twórcą jest NEODERMA.
Nazwa NEODERMA pochodzi z połączenia greckich słów NEO czyli nowe i DERMA czyli skóra. Nazwa dokładnie oddaje sposób działania tych niezwykłych produktów.
NEODERMA łączy w swoich produktach działanie znanych od tysięcy lat ziół z nowoczesną technologią, w wyniku czego powstają jedyne w swoim rodzaju, ekskluzywne produkty do pielęgnacji całego ciała.
Linie profesjonalne jak i detaliczne są dostępne wyłącznie dla salonów kosmetycznych, SPA i  centrów medycznych. Aby podkreślić naturalność i ekskluzywność kosmetyków, stawiamy na minimalizm w wizerunku, co czyni je idealnymi do środowiska SPA czy profesjonalnego gabinetu kosmetycznego.