Dietetyka

PORADA DIETETYCZNA – 100,00 zł
Spotkania z dietetykiem w piątki od godz. 18:00.
Dietetyka to nauka, która bada jak to, co spożywamy wpływa na nasze zdrowie i wydajność organizmu. Dietetyka analizuje pewne składniki pożywienia, które mogą powodować rozmaite choroby a także wpływają na pogorszenie stanu zdrowia, jak również sprawdza co pozytywnie wpływa na ludzki organizm. Dbając o zdrowe odżywianie i pamiętając o tym, by na naszym stole zawsze stała zdrowa żywność, niwelujemy ryzyko występowania licznych chorób i dbamy o to, by bardziej radośnie podchodzić do życia i mieć więcej energii.
Doradzę co jeść, aby sylwetka wyglądała zdrowo, włosy były gęste, sprężyste i pełne blasku, a skóra i paznokcie nie do zdarcia. Pomogę dotrzeć do celu – do wymarzonej wagi.
Nie należy jednak spodziewać się spektakularnych efektów w krótkim czasie. „Dieta cud” nie istnieje, nie ma możliwości aby zdrowo „schudnąć 10 kilogramów w dwa tygodnie”. Im szybciej uda się zrzucić zbędne kilogramy na dietach „cud”, tym szybciej powrócą w postaci efektu jo-jo.  A tego przecież nie chcemy.
„Jedz, aby żyć a nie żyj, aby jeść.”
Cena obejmuje szczegółowy wywiad, mierzenie, ważenie, obliczenie PPM, BMI, WHR + indywidualna dieta – jadłospis na dwa tygodnie. Opieka dietetyczna, analiza postępów, dostępność mailowa prawie 24h na dobę. 
Porad udziela mgr Michalina Wojdat
www.mojazdrowadieta.pl